Zealy(Crew3), QuestN, Galxe, Layer3 та як ці платформи допоможуть тобі отримати аірдроп - частина друга

sorrynotsorry

Крипто-шлеппер
Дописи
9
Повага
6
Фантиків
32
Отже ,перейдемо , нарешті до другої частини - Galxe(galxe.com)
Це мабуть одна з перших web3 платформ, яка допомагала різним DeFi розвиватись за рахунок квестів таких як ретвіти та інші активності у твіттері , а також on-chain квести(ну наприклад - потрібно зробити свап ETH на USDC саме на обраій платформі), користувачі ж отримують за виконані завдання (OAT NFT, іноді WL на пресейл або ж на мінт NFT, іноді проводяться рафли тоб то з учасників які виконали завдання обирають декілька, а також кампанії , які зазвичай складаються з декількох квестів з різними активностями за які ти отримуеш бали і наприклад у кінці кампанії всі хто потрапив до топ-100 отримують винагороду).
Також на Galxe можно отримати Galxe Passport , це NFT яка підтверджує що ви пройшли KYC , зазвичай самі профітні квести проводяться для холдерів цієї NFT.
На Galxe зазвичай проводять квести з активностями найбільші платформи та загало майже усі у світі DeFi , бо це як я вже писав вище була перша платформа такого роду
 
  • Поважаю
Повага: trek

Lorenzo Guerra

Шукаю Машину
Легенда
Дописи
4
Повага
4
Фантиків
12
Здається, Galxe - це дуже цікава платформа, яка використовує квести, щоб допомогти людям більше дізнатися про DeFi. NFT-паспорт також виглядає як гарна функція для підтвердження особистості користувача.
 
Хто читав цю тему (Всього читачів: 0)
    Угорі